Najmodniejsze torebki damskie – wiosna/lato 2010

Torebka damska to jeden z tych dodatków, bez których kobietom ciężko było by się obejść. To jednocześnie idealne uzupełnienie stroju jak również niezawodny przybornik. Często żartuje się, że torebki damskie nie mają dna. Trochę w tym prawdy zważywszy na to co można w niej czasami naleźć. Portfel, kosmetyki, różnego rodzaju lekarstwa, klucze, rękawiczki, gumy do żucia, czasopismo czy też chusteczki higieniczne to tylko, niektóre z niezbędnych rzeczy. Warto więc zadbać o to aby nasze torebki damskie były jednocześnie estetyczne i dopasowane do różnych strojów a jednocześnie funkcjonalne i praktyczne.

 

Każda z nas posiada przynajmniej jedną torebkę w swojej szafie. Aby odpowiednio prezentować się na ulicy warto więc dowiedzieć się jakie torebki damskie będą w modzie w nadchodzącym sezonie. Wiosna przecież tuż tuż. Powoli będziemy więc zmieniać nie tylko stroje, ale i dodatki do nich. W tym sezonie w dalszym ciągu modne są torebki damskie XXL o workowaty kształtach. Są one wygodne pojemne, praktyczne i przede wszystkim bardzo kobiece. Torebki z paskiem na ramię oraz z długimi rączkami to krój dominujący i bardzo wygodny.

 

Obowiązującymi wzorami sezonu wiosennego będą subtelne, wiosenne i kwiatowe nadruki. Królować będą kolory takie jak niebieski, lawendowy, szary, czarny i brązowy. W panujące trendy najlepiej wpiszą się torebki damskie z nitowymi zdobieniami oraz wstawkami imitującymi skórę węża. Do strojów wieczorowych w dalszym ciągu najlepiej pasować będą lakierowane „kopertówki”. W nadchodzącym sezonie panować będzie znaczna swoboda w dobieraniu torebek. Ważne aby była wygodna i praktyczna. Warto jednak pamiętać że diabeł tkwi w szczegółach. Torebka powinna być dopasowana do stroju i reszty dodatków.