Popularne verticale

Jeśli chcesz zmienić wygląd swojego mieszkania lub jesteś na etapie urządzania się w nowym domu, to z pewnością powinieneś pomyśleć też o wyborze systemu osłony okien, który spełni Twoje oczekiwania. Coraz bardziej popularne stają się verticale – dlaczego są one tak chętnie kupowane?

Znów modne verticale

Pionowe żaluzje przeżywają ostatnio drugą młodość. Są łatwe w obsłudze, eleganckie i tworzą w pomieszczeniu miłą atmosferę. Coraz częściej widujemy je nie tylko w mieszkaniach i domach, lecz także w biurach i hotelach.

Niezwykle bogata ilość różnorodnych modeli tego typu żaluzji pozwala na to, by wybrać model idealnie odpowiadający naszym wyobrażeniom. Istnieje dużo możliwości w zakresie wyboru wzornictwa, a także tkanin, z których są zrobione pionowe pasy.

Prosty mechanizm verticali

Takie żaluzje nie są skomplikowane w obsłudze. To, czy w pokoju jest jasno, czy panuje w nim półmrok, regulujemy przy pomocy specjalnego łańcuszka. Odpowiednie ustawienie pasów pozwala nam na to, byśmy mogli poczuć się w mieszkaniu swobodnie.

Pasy możemy ustawiać pod odpowiednim w danym momencie kątem. Jesteśmy też w stanie szybko je zsunąć i rozsunąć.

Wybierz materiał spełniający Twoje wymogi

Istnieją verticale wykonane z różnego typu tkanin, a także z PCV i z drewna. Materiały mogą być różnej grubości, co wpływa na to, ile światła będzie wpadać do pokoju.

Weź pod uwagę też to, że jasne pasy przepuszczają więcej światła słonecznego niż ciemne. Pamiętaj, że dobry materiał powinien mieć właściwości antyelektrostatyczne.

Verticale Warszawa
proponuje firma ROLSUN